Volné pozice - kariéra

Zajímá Vás kreativní tvorba? Baví Vás komunikace s lidmi. Nemáte problém poradit a případně vymyslet řešení? Aranžování, doplňování zboží a příprava zboží k prodeji pro Vás není problém a baví Vás?

Tak se připojte k našemu týmu jako:

Asistent/ka prodeje kreativního materiálu a galanterie

na prodejně MoVe materiál na Praze 4 - Československého Exilu 2175/34, 143 00 Praha 4 Modřany

Požadujeme:

  • SŠ/OU s maturitou
  • znalost cizího jazyka velkou výhodou, ne podmínkou (AJ, RU)
  • komunikační schopnosti a ochota poradit zákazníkům a pomoci jim s problémem
  • alespoň částečná orientace v kreativním materiálu. Případně ochota doučit se (rádi Vás zaučíme)
  • zodpovědnost a práce v kolektivu
  • práce s pokladnou a terminálem výhodou (rádi doučíme)

Náplň práce:

  • příprava internetových objednávek k expedici
  • doplňování zboží
  • prodej a příprava zboží k prodeji
  • komunikace se zákazníky, případně poradenství
  • aranžování zboží a výlohy

Nabízíme:

  • práci na hlavní pracovní poměr (možno i částečný úvazek)
  • vhodné pro studenty nebo maminky na RD
  • možnost profesního a osobního růstu
  • práce pouze ve všední dny (PO – PÁ)
  • nástup možný ihned nebo dle dohody
  • zaměstnanecké výhody (nákup našeho materiálu)

Životopis nám zašlete na chatmove@move-material.cz nebo volejte na 774 884 225

Do předmětu e-mailu prosím uveďte - Prodejce prodejna Praha 4