Vážení zákazníci, provoz e-shopu je beze změn - objednávky přijímáme a odesíláme. Prosíme o trpělivost, objednávek je opravdu mnoho, vše se snažíme odeslat co nejdříve. nyní expeduje cca do 3-5 pracovních dnů od uhrazení objednávky, ale může docházet ke zdržením. Mimořádná situace může ovlivnit čas doručení. Děkujeme za pochopení

O nás

Náš internetový obchod tvoří rodinný team (já, manžel a dcera). Celý náš život se věnujeme nějaké tvůrčí činnosti, proto jsme se rozhodli, že materiál potřebný k tvoření - blízký našemu srdci, budeme nabízet i Vám.

Největší odměnou našeho snažení bude vaše spokojenost.

Naleznete u nás nepřeberné množství pravých českých korálků. Máme výběr českých voskových perel, a to i ve směsích, které jsou velmi oblíbené. Dále nabízíme veškerý materiál pro korálkování jako jsou bižuterní kovodílky, návlekový materiál, peří, nářadí a pomůcky.

Pro milovníky šití máme velké množství svatebních tylů, organz, stužek, jiné metráže, šicích potřeb a přízí

Dále máme plno krásných ubrousků na decoupage spolu s potřebným výrobním materiálem.

Sortimet postupně rozšiřujeme o další materiál pro jiné výtvarné techniky. Rádi uvítáme Vaše náměty a připomínky k nabízenému sortimentu.

Všechen materiál který kupujeme se snažíme vybírat podle toho, co bychom sami používali. Dbáme na vysokou kvalitu materiálu, snažíme se o co nejrychlejší dodání.

Těšíme se na Váš nákup.